logo logo
Telefon: 0232 464 0020
E-posta: etkintibbi@etkintibbi.com
logo logo logo logo logo

Hamilton S1

HAMILTON-S1 sıradışı özelliklerinin sayısı ile günümüzün kullanılabilen en gelişmiş mekanik ventilatörüdür. "Ventilasyon Otopilotu" INTELLiVENT-ASV'yi sunan ilk ventilatördür. INTELLiVENT-ASV, klinik tedavi uzmanları tarafından, hasta üzerindeki fizyolojik girişten ayarlanan ventilasyon ve oksijenasyon hedefine dayanarak Ventilatör Ayarlarını otomatik olarak kontrol eder.

HAMILTON-S1 ayrıca iyileştirebilirliği belirlemek ve solunum mekaniği bazlı en iyi PEEP'i bulmak için Protective Ventilation Tool'a sahip olmasının yanı sıra, kolay ve tekrarlanabilir bir iyileştirme manevra performansı sağlar.

HAMILTON-S1 ayrıca eşsiz bir entegre kelepçe basınç kontrolörü IntelliCuff'a sahiptir. IntelCuff, kelepçeli trake ve trakeostomi tüplerini sürekli olarak görüntüler ve otomatik olarak ayarlar, gerçek zamanlı Cuff basınç optimizasyonu sağlar.

Diğer tüm özelliklere ek olarak, HAMILTON-S1'de ayrıca Hamilton Medical'in standartlaştırılmış Ventilation Cockpit kullanıcı arayüzü ve benzersiz Akıllı Ventilasyon modu Adaptive Suppurt Ventilation(ASV) bulunmaktadır.

Kataloglar
Katalog 1' e ulaşmak için tıklayınız.
Katalog 2' e ulaşmak için tıklayınız.
Katalog 3' e ulaşmak için tıklayınız.
Katalog 4' e ulaşmak için tıklayınız.
Katalog 5' e ulaşmak için tıklayınız.